Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Haf a pac všem příznizcům zlatého retrívra!

Jmenuji se Santee a když potřebuju znít oficiálně, tak ještě k tomu Chlupaté štěstí. Doma na mě volají Santinko, ale slyším i na to, když na mě dětské návštěvy volají SANITKO.

Moje panička si mě původně pořídila jako svoje první miminko. Netrvalo dlouho a naše smečka se skutečně rozrostla o prvního lidského mrňouska. Společně jsme s paničkou jezdily venčit kočárek a protože jsem byla trpělivá, měla jsem brzo svého prvního malého společníka k nekonečným hrám. Zdá se, že jsem se jako dětská společnice osvědčila, protože dneska už mi tu běhají robátka dvě.

Ale protože byli doma zvědaví, jestli se taky osvědčím před očima výstavních porotců, udělali jsme si dvakrát výlet na výstavu. Poprvé jsme byly s paničkou obě začátečnice, takže jsme získaly ohodnocení VD. Podruhé už jsme ale zúročily nabyté vědomosti a z našeho umístění V4 jsme měly velkou radost. Abych si doplnila základní vzdělání, jednoho dne jsem si odskočila na zkoušky OVVR, které jsem zvládla v I. ceně a dokonce se známkou 4 pro nos. A že můj nos opravdu nezahálí ví panička moc dobře, protože já jak chytnu voňavou stopu, zapomínám na slušné vychování.

A víte, kdy mám ale největší radost? Když se vydáme k malýmu nebo velkýmu, ale hlavně mokrýmu rybníku a tam můžu donekonečna kroužit, plavat sem a tam a zase tam a zpět, pak na moment vylezu, otřepu se a šupnu tam zpátky. To je opravdový ráj v mém psím světě.

V dnešní době jsem matkou již dvou vrhů, po světě mi běhají téměř dvě desítky dětiček.

Malá fotogalerie Santee:

        

TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek